Snoopy i samoloty

„Snoopy Flying Ace”

Od wczoraj na mojej konsoli gości „Snoopy Flying Ace”. Jest to gra zręcznościowa, bez ograniczeń wiekowych. Stworzona przez studio deweloperskie Smart Bomb, jej dystrybutorem jest oczywiście Microsoft, jako że jest to gra dostępna z poziomu XBox Live Arcade, w cenie 800 punktów M$.

Gra jest o tyle fajna, że już wersja trial (czyli darmowa) pozwala na grę online. Owszem, nie można zmienić awarata czy postaci, ale zabawa jest przednia i tak. Po wydaniu 800M$ points i odblokowaniu pełnej gry mamy możliwość zmieniać pilota, samoloty, bronie a także mamy dostęp do wszystkich trybów gry, a nie tylko dogfight jak w trialu.

Po kilku minutach gry było zastanawianie się czy kupić ją od razu czy dopiero rano, ale po głębszym namyśle stwierdziłem że rano, w przeciwnym wypadku spędziłbym przy tej grze noc :)

Podsumowanie

Gra jest cudowna i jest warta każdego M$ punktu na nią wydanego. Co więcej, mam zamiar dokupić za 400M$ points pack z nowymi trybami gry, modelami samolotów i brońmi oraz za 80M$ points nowe mapki :)

Jakby ktoś był zainteresowany jak to wygląda:

2 thoughts on “Snoopy i samoloty

 1. Ostatnio chciało mi się grać :)
  Szkoda trochę, że nie mam swojego X’a.
  Najbardziej zaskoczył mnie chyba Plus GSM, który „rozdaje” teraz do umów Wii albo Xboxa. Niestety wersję bez kinecta i pewnie tą „najgorszą” z 4 giga pamięci.

  Odpowiedz

 2. wg strony plusa:

  XBOX 360 4 GB

  Nowoczesna i zaawansowana konsola Xbox wprowadzi Cię w świat najlepszej rozrywki i gier. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-FI, możesz bez ograniczeń grać ze znajomymi na całym świecie w ramach usługi Xbox Live- wejdź w wirtualny świat rozrywki już dziś!

  Specyfikacja

  * Kolor: Czarny mat
  * Pamięć wbudowana: 4 GB
  * Kontroler bezprzewodowy: TAK
  * Podłączenie: Kabel AV
  * Wi-Fi: TAK

  Czyli slim bez dysku, tylko z 4GB pamięci na save i bez kinecta, ale już w wersji slim, czyli z wbudowanym wifi i portem który może zasilać kinecta.

  Odpowiedz

Leave a Reply